SAĞLIK RAPORU

Sefa Akgün: 09.09.2018 tarihinde U19 milli takım maçında sağ ayak 4. ve 5. Metatarslarında kırık yaşamış olan futbolcumuz; son iki kontrol, röntgen ve Tomografisinde kırık parçaları arasında kaynama başlangıcı görüntülenmiştir. Ameliyat yapılmadan konzervatif tedavi ve sportif rehabilitasyonuna kulüp sağlık ekibimiz gözetiminde devam edilmektedir. Şuan saha çalışmaları sağlık ekibimiz tarafından başlatılmıştır.

Taylan Antalyalı: Futbolcumuz Akhisarspor maçında küçük bir arka adale sakatlığı yaşamıştı. Sağlık ekibimiz tarafından tedavi edilip Göztepe maçında yer almıştı. Göztepe maçında sağ arka adalenin başka yerinden 2. derece sakatlık yaşadığı sağlık ekibimiz tarafından tespit edilmiş olup en az 3 haftalık tedavi, sportif rehabilitasyon ve hazırlanma süresi öngörülmektedir.

Gilles Christ Sunu: Göztepe maçımızda maçın sonlarına doğru futbolcumuz sağ hamstring kasında hafif ağrı hissetmiştir. Bugün sabah değerlendirilmesinde kas sakatlığı olarak açıklanmıştır. 1 haftalık tedavi süreci öngörülmektedir.